Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu

Goto down 
+2
Madprophet
corpy
6 posters
AutorZpráva
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty
PříspěvekPředmět: Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu   Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty2008-09-16, 21:32

Již někdy dříve jsme se o možnosti rozšíření počtu týmů turnaje bavili, tak bych rád toto téma opět otevřel. Jelikož již uzavíráme další ročník a bude se chystat předávání poháru king a losovat ročník nový, tak by bylo dobré vyřešit možnost přibrání nových členů právě teď. Všichni se asi nesejdeme, abychom to probrali, tak zkusme o tom podiskutovat aspoň tady na fóru. bounce

Jak bych si to představoval?

Turnaj bych rozšířil o dva nové týmy:
PM-vitja1, Sk Nepal (V.liga, byl už na našem předávání)
felcarek, fc radhoštˇská (VI.liga, ale vypadá na postup, taky byl chvíli na našem předávání)
Oba ze Svinova, myslím, že více méně všichni ví o koho jde.

Herní model:
Nechal bych dvě skupiny po 5ti týmech. Hrálo by se jako teď každý s každým jednou. Takže by se hrálo ve skupině celkem 5 kol, což je 5 týdnů.
Co se postupů týče, mě by se líbilo toto:
1. postup do semifinále a čeká na vítěze čtvrtfinále
2. a 3. čtvrtfinále s druhou skupinou
4. a 5. konec, můžou jít sbírat vlaječky

Bylo by to aspoň zajímavější a trochu by bylo o co hrát.

Hrálo by se bez týdenní pauzy, ta by byla jen pro týmy, které by vyhrály skupinu. Takže play off by bylo na 3 týdny.

Celkem by turnaj zabral stejnou dobu jako před tím.

Diskuze:
Takže to by byla asi tak moje představa, jak by to mohlo vypadat po rozšíření. Teď je tedy na nás jak se domluvíme a pokud to stihneme rychle můžeme se nových členů zeptat a pak už začít nový systém od nadcházejícího ročníku.

Takže názory a připomínky pište sem, doufám, že nebudete moc líní se k tomu vyjádřit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu   Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty2008-09-17, 00:05

no ja souhlasim Smile
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
Janinno




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 17. 10. 06

Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu   Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty2008-09-17, 01:12

Ja jsem tez pro rozsireni
Návrat nahoru Goto down
maro23

maro23


Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 15. 10. 06

Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty
PříspěvekPředmět: hi   Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty2008-09-17, 19:10

dramatictejsi to bude urcite, ale predpokladal bych ze tymy uz i ve skupine zacnou nasazovat A tymy a to uz nepotrenuju nic :-D a to sem si rikal ze bych uz pristi sezonku utocil na titul :-D no tak se teste nakoupim :-D
Návrat nahoru Goto down
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu   Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty2008-09-17, 19:45

no tak jako to si nemyslím. třeba pro mě je trénink na prvním místě a vždy tomu tak bylo. prostě pokud někdo chce vyhrávat sc tak jej vyhrávat bude a když ho nezajímají výsledky v lize tak to bude jeho problém. když to tak vezmeš tak víťa trénuje golmany a může dávat áčko pořád....otázkou je zda to tak dělá
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
Jarkh




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 13. 10. 06

Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu   Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty2008-09-17, 21:42

zdar a silu. Model jaky navrhuje Corpy se mi velmi zamlouva, jsem jednoznacne pro, v podstate bez vyhrad.
Co se tyce predavani,uskutecnit by se mohlo co nejdrive,at se mi zase nanahromadi prach na policce Very Happy Mistecko uz je pro poharek pripravene king Jinak drzte palce, mozna postoupit do trojky Wink
Návrat nahoru Goto down
cortin

cortin


Poeet p?íspivku : 25
Age : 37
Localisation : Ostrava 21
Registration date : 11. 10. 06

Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu   Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty2008-09-19, 00:24

affraid corpymu bych udělil nobelovu cenu za návrhování velkolepých turnajů Smile má pro to cit a tu pravou barvu, nic bych na tom neměnil, corpy to do puntíku vymyslil dobže Arrow

tak asi odsouhlaseno

co se týče nových uživatelů monkey , tak bych s tím i docela souhlasil, myslím, že by oni nevynechali žádné předávaní či losování, zase někdo nový přinese nové zkušenosti a poznatky.

měli bychom oslovit nové tváře a už co nejdřív (třebas po barážových zápasech) udělat předávku cupu, ať shrneme celou sezónu v jednom:)

tak zatím
@
Návrat nahoru Goto down
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu   Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty2008-09-22, 18:44

Tak více méně všichni souhlasí s rozšířením Laughing Takže už jsem napsal novým členům a budeme teď čekat na jejich odpovědi bounce
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
Sponsored content





Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu   Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rozšíření počtu týmů Svinov Cupu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Logo Svinov Cupu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Svinov Cup Forum-
Přejdi na: