Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jak jste spokojeni se souperem?

Goto down 
+2
corpy
Madprophet
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
maro23

maro23


Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 15. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: HI   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-15, 22:05

NJ aby jste se zase na neco nevymluvili Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-17, 12:39

kdyz se to tak vezme tak je to nedavno co jsme predali jeden pohar a za chvili budeme predavat dalsi. ale uz se tesim Very Happy musime to pak zase domluvit
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
petkor




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-18, 16:10

No ale já se moc netěším Sad Ale je pravda, že mi to připadá jako včera, když jsem přebíral pohár. Tak to aspon musíme pořádně zapít ten žal.... Crying or Very sad
A ještě takový malý vzkaz pro Corpyho....neboj, nic jsem nečetl Wink že jsi mi nefandil už jsem ti odpustil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-18, 19:21

uf to jsem si oddechl ze jsi to necetl Very Happy dalo to peknou fusku zatajit Laughing no jinak na predavanio se sperem jak psi drunken
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
petkor




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-21, 15:27

Tak jak to dnes dopadne? Byl bych rád, kdyby jak první tak hlavně třetí místo zůstaly na Rošického ulici.....
A ještě takový malý sraz pro finalisty: Ne že mi nějak dojebete ten vyhřívaný trávník na stadioně a neuděláte mi z něj oraniště pro kobzole Mad No a na kompenzaci se pak domluvíme u Huga Smile
A považujte si toho, že můžete hrát na takovém skvělém stadioně!! Cool
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-21, 17:15

mluvis tady o tom hristi, ktere bylo narychlo poskladno na parkovisti pred kauflandem???
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-21, 18:32

gratuluju pacific teamu k vitezstvi king
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-21, 19:02

Dekuji, dekuji. Laughing Musim rict, ze jsem z toho vitezstvi trochu prekvapen, pac kdyz jsem cely zapas sledoval, jak prohravam 1:0, tak jsem uz moc nedoufal, ze to nasi borci z Pacificu jeste srovnaji. Byl to pro oba tymy hodne tezky, ale take vyrovnany souboj, ktery rozhodly az nervy pri penaltach. Sak Jardo, druhe misto taky pekne. Zaroven bych rad pogratuloval tymu 1.FC Vítkovice Svinov, kteremu jsem drzel palce a nezklamal me a vybojoval si treti misto ve Svinov Cupu. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
Jarkh




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 13. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-21, 20:57

Blahopreji vitezi.Jsem sice zklamany ze jsem to nedotahnul do vitezneho konce,no ale nevadi.Stesti mi pralo pri zapase s Trebovicemi,ted pralo vitezi.Tak je to asi spravne.CO me vsak prekvapilo,byla skutecnost,ze krom zalozni rady jsem byl lepsi a stejne jsem to nevyhral.No proste slava Hattricku.Na prekvapeni je jednicka Sad Na penalty to uz byla celkem hotova vec,ti mi suteri se ani netrefi na branu,he he Rolling Eyes Uz se tesim na predavani poharu,se pekne zliskame lol! Zdar vsem a rovnez se pridavam ke gratulaci vitezi boje o 3. misto
Návrat nahoru Goto down
maro23

maro23


Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 15. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hi   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-21, 21:18

no peto budu te muset zklamat ze ti ty tipy nevysly ... Smile njn kdybys nezranil toho stredniho zaloznika tak se ten druhy nedostane na hriste a ani by nemohl snizit no pak uz jen zauradovala zkusenost nejlepsiho strelce klubu a bylo to doma ... jinak gratulacxe k 1. mistu (jinak jestli jde o to na kterych postech tak muzu s klidnym srdcem rict ze jen v zaloze a pravem utoku, stredni utok stejny jo a jeste zkusenosti jinak vse pro petu Smile njn ten konec asi ty zkusenosti byly potreba co peto Laughing )
Návrat nahoru Goto down
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-23, 14:31

Takze panove nechal jsem zhotovit stitky na pohar se jmenem viteznych tymu prvnich dvou rocniku Smile budou zlate s cernym pismem tak doufam ze jak si je pujdu pristi tyden vyzvednout tak budou oka Very Happy dale bych si to prosil proplatit takze na predavani se uskutecni i verejna sbirka Laughing a nebo mam lepsi napad necham to proplatit oba viteze lol! no se nedivte delam to jen kvuli vam Very Happy jeden stal 24kc takze kazdy mi muzete dat a to ze jsem kamarad 25 kc at mi nesterkaji drobaky v kapse Very Happy pak jsem jeste kupoval oboustrannou lepici pasku na prilepeni stitku 36kc. takze stale pri prvni sbirce nedal tym Vikings 50kc a zbytek se dovybira ted s tim ze nejspise uz vyberem prachy na tu domenu, to se jeste poradim s vedenim Question zatim cus
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
petkor




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-02-23, 19:46

Já se taky přidávám ke gratulantům, sláva vítězům a čest poraženým....

No trochu se klidni Honzo...chceš mě zrujnovat ted před výplatou?? 25 Kč za štítek, 36 Kč za pásku,.....a ještě si dovolíš napsat že chceš na doménu. Jsi se zbláznil ne?? No ikdyž 25 Kč bych snad ted ušetřil, ale těch 36 Kč počkej až po výplatě, no ale s tou doménou nevím nevím. To asi budu muset minimálně 2 výplaty šetřit a i tak se budu muset hooodně uskromnit. No snad se s tím nějak poperu. Jsem ted totiž hrozná socka. Crying or Very sad Mám ted takovou krizi, že musím jíst husu nebo kachnu jen tak se zelím bez knedlíků abych ušetřil no a ke kaviáru ani nemám mnohdy šampanské. Nechcete mě někdo založit?? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-03-02, 17:43

tak stitky uz mam doma Smile jsou pekne takze je uvidite az na korunovaci krale king
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
maro23

maro23


Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 15. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hi   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-03-02, 23:19

hm a ta bude kdy...
Návrat nahoru Goto down
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-03-03, 13:46

no az ten co ma pohar prileti z Irska tak pak se nekdy musime domluvit
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
petkor




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-03-09, 14:12

Tak hlásím, že jsem se vrátil domů. Ale vůbec se mi nechtělo, už jen z toho důvodu že budu muset již brzy předat pohár Smile
Návrat nahoru Goto down
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-03-15, 00:28

prasaci tak je treba domluvit termin na predavku. jako mi to je jedno ja ten pohar nedostanu tak to ani nemusim mit Very Happy ale pavel mi furt breci na rameno Sad ze uz to chce mit doma, no tak vite jak zase nebudem hajzli a nenechame to petovi na porad ne Very Happy pohar musi putovat Arrow tak vyjadrete se s terminem ja bych byl pro 24.3.2007
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
maro23

maro23


Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 15. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hi   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-03-15, 17:47

no asi budu mit volno pokud nasi neco nevymysli, takze beru Smile
Návrat nahoru Goto down
Jarkh




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 13. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-03-18, 18:14

tak co se tyce me tak mi to tez vyhovuje,inu kdyz je chlastacka tak se vetsinou vzdycky nejak zaridim Laughing
Návrat nahoru Goto down
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty2007-03-19, 12:40

jo tak o predavce se domlouvejte na tomu urcenemu vlaknu jinak diky ze jste se vyjadrili
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
Sponsored content





Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste spokojeni se souperem?   Jak jste spokojeni se souperem? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jste spokojeni se souperem?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Svinov Cup Forum-
Přejdi na: