Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

Age : 37
Localisation : Ostrava 21
Registration date : 11. 10. 06

Dohrávka základní skupiny B Empty
PříspěvekPředmět: Dohrávka základní skupiny B   Dohrávka základní skupiny B Empty2007-01-31, 18:29

Vikings of Aries - Sk Slavie Třebovice 4-1 (2-1)
B: 31. Kroll, 43. Dolanský, 47. a 75. Pop - 5. Tuhý

Dnešní duel za silného větru a přeháněk přišlo navštívit 1005 diváku a měli se teda rozhodně na co koukat. Domácí trochu zaspali, když po 5-ti minutách se hosté ujali vedení 1-0. No ale pak se zřejmě projevila nepřízeň počasí, v takových podmínky hosté snad ještě nehráli a toho domácí silně využili. Do poločasu se jim porařilo skóre otočit a v druhé půli se Třebovická organizace obrany rozpadla doslava na prach, když inkasovali ještě dvě branky.
Domácí zaslouženě výhrali a dobili si ve Svinov Cupu druhé místo.