Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Final match

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
cortin

cortin


Poeet p?íspivku : 25
Age : 37
Localisation : Ostrava 21
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Final match   Final match Empty2007-01-24, 01:34

Ahooj vsichni, opet je tady vas oblibeny CORTIN s novou rubrikou Wink

Tentokrat by me zajimal ciste vas nazor, dneska uz jsem to komentoval s moderatorem Corpym Exclamation a jedna se o takou vec, ktera je myslim hoodne super santa
Proste jde o to, kde se bude hrat FINALOVEJ ZAPAS ? loni to bylo na stadionu ICE ARENA ... No letos bych to videl ze by mohli kluci prijet tady k nam k elektrarne do Trebovic, je to jeden z nejvetsich stadionu v poharu, tak si myslim, ze by to ani neuskodilo fotbalu, a jeste tam bude skvela atmosfera, bo tam budou hrat domaci cheers
ten posledni argument berte povazlive, ale jinak to myslim vazne, nebo pak se domluvte a budeme nejakym stylem hlasovat Arrow

Pro ty mene narocne, co by hned udelali anketu na strankach, tak to by asi moc neslo, ptz by kazdy dal hlas svemu tymu akorat pan SILENY PROROK by nesmel dat svuj stadion pac se na nem hralo minuly rocnik, tak by to bylo trochu neeticke hrat 2 za sebou finala na jednom stadionu. Tak suma sumarum by to rozhdl prave hlas od pana PROROKA bounce

No tak jsem zvedav jak se to tady semele zase Smile ...

Zatim zdarec good luck STRIKES Wink
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-24, 03:20

Nějak se to říkalo na konci 1.ročníku jak se bude vybírat místo konání dalšího finálového zápasu. Problém je ten, že já osobně si na to těď nevzpomenu. Takže kdo si vzpomene tak to napište sem na fórum. Ale myslím, že bychom mohli odehrát zápas za elektrárnou, jelikož patří mezi největší stadiony a také budeme mít jistotu, že se finalisté utkají na neutrálním hrišti Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-24, 11:43

jako uprime mi to je jedno kde budu hrat to finale Very Happy ale kdyz se nabidl trebovicak tak proc ne. pokud by se nabidl nekdo jiny a mel by lepsi podminky pro me fanousky kteri urcite na me finale prijdou v hojnem poctu tak samozrejme dam hlas jemu, ze. jinak asi pro pristi rocniky bych byl pro aby se o stadion na finale a o treti misto losovalo pri losovani skupin
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
cortin

cortin


Poeet p?íspivku : 25
Age : 37
Localisation : Ostrava 21
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: corpymu   Final match Empty2007-01-24, 12:54

jsem stejneho nazoru jako ty, pri lososovani skupin se udelaji aji stadiony a vylosuje se to, vyjma tech stadionu na kterych se uz finale hralo, pak by treba mohli vstoupit az po 4 letech (sezonach) nebo nejake pravidlo by se udelalo to je uz je ale fuck...
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-24, 13:28

no sme se tak o tom dnes bavili a bylo by to tak, ze by se losoval stadion na finale vyjma tech, ktere uz finale hostili, az by se vseci prostridali tak by se losovalo znova se vsemi stadion. to same bychom zavedli o o zapas o treti misto.

Jsem pro, aby si letosni finale vzal na starost tym Sk Slavie Trebovice s manazerem Cortinem (snad tam v tom radioaktivnim bordelu nebudem moc svitit ), kdyz nemame nic vymyslene a jestli chcete nekdo zapas o treti misto tak se prihlaste. kdyz vas bude vic tak budem hlasovat. Jinak od pristiho rocniku se to vse nalosuje uz pri losovani skupin!!
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
petkor




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-24, 17:48

No tak nevím za jaký konec to vzít než začnu psát do této debaty, ale viděl bych to asi takhle. Nevidím nejmenší důvod, proč by se měl tuto sezonu hrát finálový zápas na co největším stadioně. Návštěva stejně nepřesáhne 2000, tak o co jde. Nevím sice, jak velké to kaliště za elektrárnou Třebovice mají, ale jestli má 20 nebo 40 tisíc je prostě jedno. Já osobně si myslím, že by se mohl hrát třeba na Rošického ulici u Kauflandu. FC Svinov by si to za vítězství minulého ročníku zasloužil a pro jeho fanoušky by to byla velká pocta a zároven takové malé zadostiučinění. Protože nevím jak je to možné, že FC Svinov přesto že došel až do finále hrál jenom jedinný zápas doma, který navíc ještě prohrál. A tuto sezonu odehrál v základní skupině opět jenom jedno domácí utkání. To prostě není náhoda, musí v tom být nějaké vedlejší úmysly jak poškodit tým FC Svinov. A proto jestli i tento ročník SC nevyhraji, podám oficiální žalobu na pořadately a adminy a budu požadovat odškodnění a náhradu pro mé fanoušky.
No ale jako přednější problém bych viděl, že finále a zápas o 3.místo by se mělo hrát vždy na neutrální půdě. To např. Třebovice 100% splnují, kdežto FC Svinov asi vypadne o boj o pořádaní finále, nebot u něj si nemůže být člověk nikdy jistý (můj odhad je, že to opět dotáhne hodně daleko ne-li uplně nejdále).
Proto navrhuji takové řešení....bude se vždy hrát na stadionu, který je nejblíže týmům hrající finále, aby prostě fanoušci těchto mančaftů to měli na zápas co nejblíže. Takže např. kdyby hrály finale Třebovice a FC Svinov, tak nejbližší stadion bude asi Svinova United. Je přece hloupost, aby fanoušci museli dojíždět do nějakých řití jako jsou Vítkovice, Arrows (u Duhy) a podobně. Ale v tomto případě by museli upřesnit polohu svých stadionů týmy Pacific, Vikings of Aries a Vítkovice Svinov by se měl taky rozmyslet kde vlastně hraje.
Chce to prostě otevřít debatu napříč celým fotbalovým spektrem a najít nějaký vhodný způsob, jak se z toho začarovaného kruhu dostat ven.
Proto žádám manažery nejmocnějších klubů G8 ("géosmičky") aby se vyjádřili k tomuto tématu a napsaly nějaké svoje reflexe na danou zapeklitou situaci.
Pevně věřím, že se nějak rozumně dohodneme a nelezneme v těchto problémech společnou řeč.
Tímto Vás zdravím a přeji pěkný den.
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-24, 18:51

Tak ty nam tu pekne zamotal hlavu Peto:)) Tak to vezmu z uvodu. jeden domaci zapas ve skupine hraji tymy, ktere si vylosovaly pozici 3 a 4. To ze ty mas posrane ruky za to ti nemuzem:) . Zadne figle v tom nejsou, ja treba taky hraju jen jeden domaci zapas, hold si musis priste vytahnout pozici 1 nebo 2. nic vic nic min. No vsem je jasne ze tym Sk Slavie Trebovice chce udelat dojem svym velky..ehm...stadion:) ale jak uz sam Cortin rekl, napiste kdo chcete hostit finale a proste se bude losovat. Myslenka ze by se melo hrat na nejblizsim stadionu se mi zda trochu hloupa pac mi neni znamu ze u kauflandu je stadion a fanouskum se nebude chtit slapat ten kopec od hospody u slunce:)

Takze...kdo chcete hostit finale tak napiste, udela se anketa, doufam, ze nekteri budete trochu ohleduplnejsi a vyckate do priste. Jak se reklo, kazdy rocnik se bude hrat na jinem stadione, takze se na kazdeho dostane.
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
cortin

cortin


Poeet p?íspivku : 25
Age : 37
Localisation : Ostrava 21
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-24, 20:34

Vazeni kolegové

po shlédnutí Vašich resp. Našich příspěvků bych chtěl reagovat Smile
Takže to vemem popořadě.

To že někdo bude hrát finále na svém stadioně vůbec nevadí přece, je to i určitá motivace pro ten tým (za předpokladu teda že se to bude losovat v úvodu sezóny, aby nebyl nikdo zvýhodněn ) to se přece stává i ve finále ligu mistrů, že se tam dostane tým, který to pořádá a to je už dávno dané před začátkem soutěže. Čili takhle to bude následující ročníky. Losování skupin + losování stadionu na fanále a o třetí místo, OK ??? já si myslím, že to je nejlepší takhle.
Pojďme dále.
Letošní finále bych dal teda na vrub týmu FC SVINOV, sedl jsem si se představenstvem a zainteresovanýmy odborníky a shodli jsme se teda, že při takovém nedorozumění jako to že se na to zapomělo by se mělo vyloučit a tak jsme se shodli že by si to opravdu tým FC Svinov zasloužil nejvíce, když ten první ročník vyhrál s takovým týmem pig . To by bylo na místě. A zápas o třetí místo bych zahrál u DUHY Smile .. páč loni skončil třetí, tak by to asi taky nebylo od věci ...

shrnutí : geek

Finale : Stadion : Stadión Evžena Rošického Ostrava (888515)
o 3 misto : Stadion : Arrowsdome (481058)

a příští rok se bude losovat TEČKA.

Moho toto téma považovat za uzavřené ?????
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-24, 22:03

no jeniku..rozhodl si to pekne, takhle by to melo byt ferove
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-24, 22:17

Reakce na clanek FC Svinov, oficialni vyjadreni predstavenstva Klubu ssk Vitkovice.

Proste ze te hanba nefackuje takove kidy tady poustet do eteru Exclamation
Tak zaprve: admini jsou nedotknutelni Exclamation Exclamation Exclamation
za druhe: pred losovanim si bez umyt ruce, bo je mas nejspise od hoven, kdyz tahas take chujske cisla Very Happy

Jinak co se tyce finaloveho stadionu je mi to jedno kde se letos bude hrat muj tym neni chudy a muze si dovolit cestovat kam chce...za to nikdo nemuze ze jedinci co hrajou setsku jsou chudobni(ne vsichni), zkus si zazadat o humanitarni pomoc, treba ti pomuzou a zaplati autobus Very Happy
Takze tim chci rict ze se proste od nove sezony budou stadiony losovat!!! letos se to nevychytalo tak se to domluvi ale nikdo tady nerekl ze se musi hrat tam kde padne prvni navrh, hej?

tento prispevek berte s humorem, neni v nem za cil kohokoli urazit i kdyz jsou v nem fakta Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-24, 22:24

FINALOVY ZAPAS : stadion Evzena Rosickeho tymu FC Svinov

ZAPAS O 3. MISTO: stadion Arrowsdome tymu FC Arrows Ostrava
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
cortin

cortin


Poeet p?íspivku : 25
Age : 37
Localisation : Ostrava 21
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-25, 15:22

Jako třetí člen z velké rady potvrzuji dva příspěvky nademnou.
Letos to už je domluvené, přístí sezonu se to nalosuje během losování do skupin.

Toto téma bych považoval za uzavřené.
Návrat nahoru Goto down
petkor




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-25, 21:28

No tak vidím, že jsem na Vás všechny udělal dojem mým článkem, že jste se tak rychle dohodli Laughing Je od Vás pěkné, že jste se mnou jednotní že bych si to zasloužil Very Happy Nicméně kdyby byl ještě někdo proti tak můžeme klidně losovat. Je to jedno jestli to budu pořádat letos nebo někdy jindy. No ale když jinak nedáte tak já si to pořadatelství vezmu klidně pod svá křídla. Je to sen každého hrát finále na svém stadionu a vyhrát ho Wink
No jinak bych měl ještě pár poznámek k adminům.....tak za prvé jsem neměl ruce posrané od hoven, to je prostě korupce kdy už to je nalosované dopředu a u toho Huga to je jen takové divadlo kdy nám mažete med kolem huby.
A pak bych měl ještě takový technický dotaz. Když jsem psal včera ten článek (v práci na netu), tak když jsem to dal odeslat tak mi to hodilo hlášku abych se opět přihlásil....takže článek samozřejmě v prdeli a musel jsem ho psát znovu. Asi si domyslíte jak mi bylo...počítač jsem málem vyhodil z okna a než jsem ten článek znovu dal dohromady a sepsal tak jsem musel být v práci skoro o půl hodiny déle!! Tak se ptám jakto že mě to automaticky odhlásilo?? Evil or Very Mad Takže jak jsme ho psal podruhé tak jsem si ho pak musel zkopírovat do wordu,znovu se přihlásit, zkopírovat zpět a odeslat.....samozřejmě že mi můžete nadhodit že to mám psát rovnou ve wordu, pak se přihlásit a odeslat,ale..... Je to tím že se v práci vždy přihlašuji a je omezená doba přihlášení nebo je pes zakopaný někde jinde (samozřejmě si nemyslím že je chyba u našich skvělých adminů a na stránkách fóra).
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-25, 23:16

tak zaprve... dohodnuto predem nic neni...kazdy si sam losuje svou vlastni pozici, takze jediny na koho si muzes s timhle stezovat ses ty sam Laughing

a k tvemu druhemu dotazu, my to nijak neovlivnime, proste musis psat rychleji nebo mensi clanky Smile)
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-25, 23:38

no kdyz to tak vezmem vseho vsudy kolem tak zkorumpovane to mas ty pac nevim jak mohl takovy tym vubec vyhrat Shocked

ale k tomu prihlasovani. tezko vim co s tim mas pac ja jsem na tom foru prihlaseny porad a nikdy me to nedhlasi i kdyz ho nemam zrovna pustene. proste kdyz ho pustim tak hned tam jsem pod sebou rihlaseny a jeste se mi nestalo ze by me to nekdy odhlasilo
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
petkor




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-27, 15:07

No ono to bude asi tím, že doma mě to taky přihlašuje automaticky, kdežto v práci jsem si to nenastavil a proto je asi časově omezené to přihlášení...co Vy o tom soudíte?
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-27, 18:53

ze mas v praci pracovat a ne si brouzdat na internetu Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
cortin

cortin


Poeet p?íspivku : 25
Age : 37
Localisation : Ostrava 21
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-28, 16:01

Peto jedine co ti na tu muzu rict ze jsi asi fakt vyjimecne dite Razz ... po jedne strance obrovsky haluzak (tim ale nenarazim na tvuj posledni zapas ve skupine II.rocniku nebo nedej boze vubec na lonske finale Very Happy ) ale proste si to myslim tongue a po te druhe zase obrovsky smolar s tim prihlasovanim Sad ... Trebas jak si to psal, tak jsi v zapalu toho clanku dal omylem ODHLASENI misto SEND ne Very Happy ? To me jen tak napadlo Wink, tak jinak preju krasny den a vubec at se ti dari bounce
Návrat nahoru Goto down
petkor




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-29, 19:01

Jo díky Víťo....No já už bych se v tom moc dále nepiplal, prostě doma to jde normálně a v práci nejde. No tak když budu chtít něco napsat v práci tak to budu musel holt si ukládat. A nebo psát jen doma. Jenže když v práci je někdy taková nuda, že... Laughing No uvidíme, já něco vymyslím Smile
Návrat nahoru Goto down
Janinno




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 17. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-30, 18:38

Chlapy,mi taky nejdou psat prispevky!!!
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty2007-01-31, 00:10

no jak to ze vidim tvuj prispevek?? pokud to nejde tak tim ze nejste prihlaseni
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
Sponsored content





Final match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final match   Final match Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Final match
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Svinov Cup Forum-
Přejdi na: