Registration date : 11. 10. 06

Průběh skupiny B Empty
PříspěvekPředmět: Průběh skupiny B   Průběh skupiny B Empty2007-01-20, 22:22

Skupina B zatím žádné překvapení nepřinesla.

Reprízu finále v první kole sehráli spolu 1.sc ssk Vítkovice a Fc Svinov, domácí určitě měli co oplácet. Tým Svinova si zde přijel vyloženě pro bod což i naznačovala destruktivní taktika týmu. Zápas byl velmi vyrovnaný a tak po zásluze skončil 2-2.

V II. kole se jel podívat vícemistr z prvního ročníku do krásného města Třebovice. Ty kvůli soustředění v Turecku neodehráli první kolo turnaje a naštěstí tato údálost nebude nijak pokutována Laughing Zápas měl již od počátku jasného favorita king . Po poločase vedli domácí 3-0 a mužstvo Vítkovic nešlo s moc dobrým dojetím do šatny. Po změně stran se jen prosadil po rohovém kupu hostující útočník(tuším že to byla ta lopata KOUCKÝ ) Laughing Domácí s přehledem vyhráli 3-1. queen
PS: A ještě tu byla rekordní návštěva druhého kola tongue Jak už kolega Corpy říkal diváci tady prahnou po nadupaných týmech tady v šesté lize:D.

Druhý zápas v II.kole sehrál dosavadní vítěz turnaje Fc Svinov s Vikings of Aries (Fc Ari Ostrava). Hostující tým postavil rozestavení 3-4-3 a tak naznačil že se nebude venku bát hrát útočně. Domáci po prvním půli vedli 1-0, což ještě mom neznamenalo. V druhé půli však totálně propadla obrana hostí a Fc Svinov tak zaslouženě zvítězil 3-0 a je po dvou kolech první v tabulce. Obhajoba je rozjeta zatím dobře Cool.

Registration date : 12. 10. 06

PříspěvekPředmět: Re: Průběh skupiny B   Průběh skupiny B Empty2007-01-20, 22:40

pekny clanek sunny chlopi je to tady potreba ozivit, tak nebojte se napsat sve dojmy po odehranych zapasech, sve cile v nadchazejicich zapasech proste dejte tady tomu volny prubeh a piste prispevky at svinov cup roste na popularite a at je videt ze se tim dokazeme bavit cheers a taky bych chtel rozjet jednani ohledne nejakych tech sazek aby se svinov cup stal prestiznejsi zalezitosti