Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Poharova pravidla

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
cortin

cortin


Poeet p?íspivku : 25
Age : 37
Localisation : Ostrava 21
Registration date : 11. 10. 06

Poharova pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Poharova pravidla   Poharova pravidla Empty2007-01-20, 21:59

Ahojky lidi, chtěl jsem se poptat, jestli by spis nebylo lepsi davat poharova pravidla i behem skupin, jedna se o jednu jedinou vec, a to ze to pritahne o nejake desitky, mozna i stovky lidi vice. A pro tymy co jsou na tom spatne s ekonomickou strankou (jako treba Sk Slavie Trebovice) tak by jim to mohlo trebas pomoct, aspon v tom tydnu kdy nehrajou doma v lize tak at se jim ta ztrata o neco zmensi.. myslite ze by to ?? trebas od pristi sezony ?? bo ted uz je to stejne vsechno domluvene, tak bych asi s nicim nespechal. No a jinak by se normalne pocital remizovy vysledek zakladni hraci doby a vitez z prodlouzeni nebo po penaltach by nemel zadny vliv na bodovani do Svinov cupu .. pisnite co si o tom myslite ?
Návrat nahoru Goto down
corpy

corpy


Poeet p?íspivku : 90
Age : 37
Localisation : Ostrava - Svinov City
Registration date : 12. 10. 06

Poharova pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poharova pravidla   Poharova pravidla Empty2007-01-20, 22:34

nop taky uz jsem o tom uvazoval a myslim ze by to nebylo od veci. davam tomu zelenou alien
Návrat nahoru Goto down
http://www.corpy.wz.cz
petkor




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 10. 06

Poharova pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poharova pravidla   Poharova pravidla Empty2007-01-21, 16:42

Já jsem taky pro....už při prvním zápase prvního ročníku jsem hrál se Svinov United podle pohárových pravidel a dostali jsme za to vyhubováno Laughing ...Ale vidím, že k tomu schyluje což je dobře. Určitě to zvedne návštěvu a jak se říká, peníze až na prvním místě....
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Poharova pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poharova pravidla   Poharova pravidla Empty2007-01-21, 23:07

no ja to nepotrebuju..ja mam penez dost, ale zas by byly skupiny ochuzene o remizy a tim i vetsi bodove rozdily, coz si myslim ze by byla skoda
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
petkor




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 10. 06

Poharova pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poharova pravidla   Poharova pravidla Empty2007-01-22, 11:01

si to pořádně přečti než něco napíšeš Very Happy
cituji...No a jinak by se normalne pocital remizovy vysledek zakladni hraci doby a vitez z prodlouzeni nebo po penaltach by nemel zadny vliv na bodovani do Svinov cupu ..
Zavedeme pohárová pravidla a nebudeme o tom vůbec diskutovat Laughing
Jsem to rozhodl i za vás....
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Poharova pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poharova pravidla   Poharova pravidla Empty2007-01-22, 14:09

je to prastene v tom pak hleda kolik skoncila zakladni cast
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
cortin

cortin


Poeet p?íspivku : 25
Age : 37
Localisation : Ostrava 21
Registration date : 11. 10. 06

Poharova pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poharova pravidla   Poharova pravidla Empty2007-01-24, 01:28

cituji : je to prastene v tom pak hleda kolik skoncila zakladni cast : PACIFIC TEAM

lolek lol! .. proste muzem hlasovat a je to, zatim to je 3:1 ve prospech cup rulez, cos si myslim, ze to uvitaji i dalsi hraci Embarassed
Návrat nahoru Goto down
maro23

maro23


Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 15. 10. 06

Poharova pravidla Empty
PříspěvekPředmět: hi   Poharova pravidla Empty2007-01-24, 21:35

no mysli ze by si nekdo mel poradne precist zneni napadu.... ja bych dal +
Návrat nahoru Goto down
Madprophet
Admin
Admin
Madprophet


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 11. 10. 06

Poharova pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poharova pravidla   Poharova pravidla Empty2007-01-24, 22:16

Tak..je rozhodnuto ...od pristiho rocniku teda budou poharova pravidla
Návrat nahoru Goto down
http://svinovcup.euweb.cz
Sponsored content





Poharova pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poharova pravidla   Poharova pravidla Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Poharova pravidla
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Svinov Cup Forum-
Přejdi na: